بررسی هیرو Adagio وین گلوری

هیرو ها و شخصیت های بازی محبوب VainGlory  چالش ها و سختی های خود را دارد که بازیکنان با آشنایی هر چه بیشتر با Hero های بازی وین گلوری می توانند توانایی های خود را در بازی و تیم افزایش دهند،در این مقاله قصد داریم به معرفی Hero های بازی Vainglory بپردازیم.بازی محبوبی که نظر خیلی از بازیکن اسمارت فون ها  را به خود جلب کرده است، ولی از انجایی که اطلاعات زیادی از توانایی های هیرو ها در وین گلوری منتشر نشده بر آن شدیم در مقالاتی به صورت جامع نسبت به معرفی آنها بپردازیم.

هیرو Adagio وین گلوری

adagio

این Hero مناسب برای پشتیبانی (Support) سایر اعضای گروه در کنار هیرو های دیگر است، یکی از خواص لول های(Level) ، هیرو Adagio پر کردن جان هیرو(HP) هم تیمی خود است . Adagio  مقاومت (Defence) بسیار بالایی دارد و از جمله هیرو های مقاوم و به اصطلاح بازیکنان تانک تیم می باشد،اما در کنار بازی در سطح Tank تیم قابلیت آن را نیز دارد تا به عنوان هیرو مهاجم هم عمل نماییدکه در ادامه به معرفی ست آیتم ها برای آن خواهیم پرداخت.

برای باز کردن هیرو Adagio باید ابتدا باید ۹۰۰ آیس وین گلوری داشته باشید و بعد از آن می توانید این هیرو را خریداری نمایید.

 

امتیاز جان   (hp) ۷۱۹-(+۸۵)
امتیاز انرژی (مانا) ۴۰۰-(+۳۵)
اسیب سلاح ۷۵-(+۳٫۹)
زره ۲۰-(۶)
محدوده حمله ۶٫۸
ضریب پر شدن جان (hp) ۲٫۱۸-(+۰۲۶)
ضریب پر شدن مانا (ep) ۲٫۶۷-(+۰٫۲۳)
سرعت حمله
سپر ۲۰-(+۶)
سرعت حرکت ۳٫۲

 

نوع حمله:  دور زن ( Range)

بهترین محل برای شروع بازی : جنگل ، لاین وسط

کلاس : محافظ (protector)

آیتم های پیشنهادی برای هیرو Adagio Tank

item-tank-adagio-vainglory

  1. 2 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

تمامی حقوق این سایت برای جم بگیر محفوظ است