قوانین و مقررات

بند۱- مسئولیت وارد کردن اطلاعات صحیح به عهده خریدار می باشد و به هیچ عنوان پس از واریز جم به یک اکانت، امکان عودت مبلغ یا جابجایی الماس واریز شده، به اکانت دیگر وجود ندارد.

بند ۲- خریدار حق اعتراض به لغو و برگشت هزینه خود زمانی که سفارش وی انجام و ارسال شده است را از خود سلب می نمایید.

بند ۳- خرید برای افراد زیر ۱۸ سال، تنها با هماهنگی والدین آنها انجام خواهد شد. اما از آنجا که احراز هویت سنی و قانونی خریدار در خرید اینترنتی غیر ممکن و امری خارج از حیطه دسترسی این سایت می باشد، بدیهی است که پس از تحویل محصول به خریدار، این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص چون و چرای اینگونه خریدها نداشته و با توجه به اینکه محصول این فروشگاه یک محصول دیجیتالی است، به هیچ عنوان قابل عودت نمی باشد.

بند ۴- خریدار می پذیرد با آگاهی کامل نسبت به سفارش در هر یک از بخش ها اقدام به سفارش نموده است و همچنین خریدار موظف است بعد از انجام سفارش خود نسبت به تغییر اطلاعات ارسالی خود(مانند پسوردو…) جهت افزایش امنیت اقدام نمایید هرگونه مشکل  به دلیل کوتاهی خریدار از مسئولیت فروشگاه خارج می باشد

بند ۵- به دلیل مسائل امنیت در پرداخت ها و موارد مرتبط به آن امکان ارائه رسید خرید به مشترک میسر نمی باشد

تبصر ۱- با استناد به بند ۵ تمام رسید های ارزی و خرید برای بازی های ارائه شده می باشد.

بند ۶- خریدار موظف به انتخاب صحیح پکیج مورد نیاز خود می باشد و اشتباه در انتخاب و پرداخت به منزله دقت کافی در سفارش وی بوده است و موارد دیگر از عهده فروشگاه خارج می باشد در مواردی که بنا به هر دلیلی مشترک به اشتباه پکیج دیگری را سفارش داده و قصد انتخاب پکیج کمتر از سفارش خود را دارد می توانید قبل از انجام سفارش با پشتیبانی مربوطه تماس گرفته و به پشتیبان مربوطه موارد را اعلام دارد تا اقدامات لازم صورت گیرد
تبصر ۲- به استناد به بند ۲ در صورتی که سفارش مشترک انجام شده باشد به هیچ وجه امکان تغییر یا عودت وجه وجود نخواهد داشت

بند ۷- در صورت کنسل شدن سفارش ،کارمزد کارت به کارت جهت عودت وجه مشتری به مبلغ ۵۰۰۰ هزار ریال طبق شبکه بانکی کشور از هزینه پرداختی کسر می گردد.

بند ۸-سفارشات ثبت شده بعد از ساعت ۱۲ شب فردا صبح آن روز پردازش و انجام خواهند شد.

بند ۹-در بخش خرید بدون پسورد در صورتی که کاربر درخواست اطلاعات اپل آیدی خود را نمایید موظف به پرداخت هزینه ۱۰۰۰۰ هزار تومان می باشد.

تبصر ۳-در صورتی که مجموع  تعداد سفارشات کاربر بیش از ۵ عدد باشد،هزینه ای اخذ نشده و به صورت رایگان ارسال خواهد گردید.

بند ۱۰- مشترک موظف به ارائه شماره تماس و اطلاعات تماسی صحیح می باشد در صورتی که اطلاعات ارسال شده صحیح نباشد و فروشگاه امکان تماس با خریدار را جهت انجام سفارش وی نداشته باشد مسئولیت عدم انجام به موقع سفارش به عهده خریدار می باشد.

بند ۱۱- ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق کاربران می باشد و این شرایط جامع و کامل نبوده و جم بگیر حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی دارا می باشد بنا بر همین خریدار موظف به مطالعه و بررسی مجدد این قوانین قبل از هر خرید خود می باشد.

 

تمامی حقوق این سایت برای جم بگیر محفوظ است